Ta kontakt med administrativ leder om du lurer på noe.

Vaktinstruks gjelder fra 22.09.2020

Samlet Tilsynsvakt 2020.pdf

Vedlagt vaktliste for ukevakter gjelder fra 01.02.2022

Hvis vakten ikke passer skal foreldrene bytte seg imellomGi beskjed til lagkontakt ved vaktbytter, så vi har oppdaterte lister over hvem som kommer. Lagkontakt melder alle endringer til vaktansvarlig Michael Söderström på mail: admin.leder@ullernbasket.no (tlf. 472 90 193).

Laget må selv løse evt. manglende vakter dersom noen uteblir fra sin vakt!

Første vakt er ansvarlig for å åpne hallen før første trening starter kl. 16.00. 

Siste vakt er ansvarlig for å låse/stenge hallen og sørge for nøkler legges i kodeboks (kode fås av Michael) utendørs.

Øvrig beskrivelse av vaktens oppgaver ligger i egen mappe i vaktrommet.

NB, viktig å lese instruksene og gjennomføre oppgavene. Sammen bevarer vi et godt og hyggelig miljø i hallen.

Om det har oppstått noen problemer, noe dere synes er rart eller skader før eller under vakten, ta bilder og gi beskjed til Michael Söderström.

Med hilsen
Styret Ullern Basket

Dag:

Dato:

Vakt:

Lag navn:

Lagkontakt:

Tir

22.feb

17:00 – 18:30

J2009

Robert Leinders-Krog

Tir

22.feb

18:15 – 19:30

J19 (2003-06)

Ragnhild Kristoffersson

Tir

22.feb

19:15 – 21:00

Firi-liga K

Geir Dyngeland

Hans-Jörg Schneidt

Tir

22.feb

20:45 – 22:30

1M

Tore Kvam

Tor

24.feb

15:45 – 17:15

G2006

John Arne Lyngstad

Tor

24.feb

17:00 – 18:30

J2007/08

Marianne Hågå Chrisophersen

Anne Siri Røthe

Tor

24.feb

18:15 – 19:30

J19 (2003-06)

Ragnhild Kristoffersson

Tor

24.feb

19:15 – 21:00

Firi-liga K

Geir Dyngeland

Hans-Jörg Schneidt

Tor

24.feb

20:45 – 22:30

1M

Tore Kvam

Tir

01.mar

15:45 – 17:15

G2010/11

Vidar Gerhard


Tir

01.mar

17:00 – 18:30

J2009

Robert Leinders-Krog

Tir

01.mar

18:15 – 19:30

J19 (2003-06)

Ragnhild Kristoffersson

Tir

01.mar

19:15 – 21:00

Firi-liga K

Geir Dyngeland

Hans-Jörg Schneidt

Tir

01.mar

20:45 – 22:30

1M

Tore Kvam

Tor

03.mar

15:45 – 17:15

G2006

John Arne Lyngstad

Tor

03.mar

17:00 – 18:30

J2007/08

Marianne Hågå Chrisophersen

Anne Siri Røthe

Tor

03.mar

18:15 – 19:30

J19 (2003-06)

Ragnhild Kristoffersson

Tor

03.mar

19:15 – 21:00

Firi-liga K

Geir Dyngeland

Hans-Jörg Schneidt

Tor

03.mar

20:45 – 22:30

1M

Tore Kvam

Tir

08.mar

15:45 – 17:15

J2007/08

Marianne Hågå Chrisophersen

Anne Siri Røthe

Tir

08.mar

17:00 – 18:30

J2009

Robert Leinders-Krog

Tir

08.mar

18:15 – 19:30

J19 (2003-06)

Ragnhild Kristoffersson

Tir

08.mar

19:15 – 21:00

Firi-liga K

Geir Dyngeland

Hans-Jörg Schneidt

Tir

08.mar

20:45 – 22:30

1M

Tore Kvam

Tor

10.mar

15:45 – 17:15

G2006

John Arne Lyngstad

Tor

10.mar

17:00 – 18:30

J2007/08

Marianne Hågå Chrisophersen

Anne Siri Røthe

Tor

10.mar

18:15 – 19:30

J19 (2003-06)

Ragnhild Kristoffersson

Tor

10.mar

19:15 – 21:00

Firi-liga K

Geir Dyngeland

Hans-Jörg Schneidt

Tor

10.mar

20:45 – 22:30

1M

Tore Kvam